Betaalbare en toegankelijke duurzame energie voor iedereen, dat is onze missie.

Om dat voor elkaar te krijgen hebben we de krachten gebundeld met diverse experts op het gebied van duurzame energie, assets-owners en investeerders. Wij hebben momenteel in ons portfolio meer dan 420 megawatt aan assets, verdeeld over verschillende locaties, die wij de komende twee jaar zullen ontwikkelen.

Onderzoek en innovatie blijft daarin onze prioriteit. Met een innovatieve geest en een frisse ondernemersmentaliteit ontwerpen we over de hele wereld voor onze klanten duurzame energieoplossingen.

Het Solinoor team

Vahid Kharidar Managing Director

Vahid Kharidar

Managing Director
vahid.kharidar@solinoor.com
+316 55722364

 

Vahid Kharidar

"De toekomst van onze planeet is afhankelijk van groene energie. Secundaire bronnen raken op en fossiele brandstoffen zoals kolen, olie en gas hebben een negatieve invloed op mens en planeet. De bron voor groene energie daarentegen is onbeperkt en een gezond en duurzaam alternatief voor gas en olie."

 

Tijdens zijn 10 jaar bij Philips werd Vahid geconfronteerd met de stijging van de energieprijzen en de negatieve effecten daarvan op mens en planeet. Met Solinoor wil hij een positieve verandering maken in de wereld en groene energie voor iedereen toegankelijk en betaalbaar maken.

Paul Hospers - Senior Project Developer

Paul Hospers

Senior Project Developer
paul.hospers@solinoor.com
+316 42381997

Caroline de Greeff - Energy Corporation & Local Participation Expert

Caroline de Greeff

Energy Corporation & Local Participation Expert
caroline.de.greeff@solinoor.com
+316 41753083

Jurjan Lammers - Project Manager

Jurjan Lammers

Project Manager
jurjan.lammers@solinoor.com
+316 44170575

Anne Beune - Water Quality and Nature

Anne Beune

Water quality and nature

Rutger Schreur - Project Advisor Energy Systems

Rutger Schreur

Project advisor (energy systems)
rutger.schreur@solinoor.com

Aart-Jan Schouten - Project Development Manager

Aart-Jan Schouten

Project Development Manager
aartjan.schouten@solinoor.com

Peter Stolk - Senior Business Development Manager

Peter Stolk

Senior Business Development Manager
peter.stolk@solinoor.com

Erik Bruins - Hydrogen Business Developer

Erik Bruins

Hydrogen Business Developer
erik.bruins@solinoor.com